Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan állítsam össze az...

Hogyan állítsam össze az étrendem?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, emiatt tervezek változtatni az étkezési szokásaimon. Iskolába járok, ezért nem tudom eldönteni, hogy mikor egyek és mit. Hétfőn, kedden délután 3-kor érek haza, a többi napon 13-14 óra körül. Regelent 7-kor indulok a buszhoz. Szerdán, csütörtökön és pénteken 5-7-ig edzéseim és különóráim vannak.

2016. márc. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

S ezzel mi a gond? Van, aki reggeltől estig a munkahelyén van, de ez nem akadályozza meg abban, hogy azt egyen, amit jónak lát. A mikor az persze más kérdés, nem mindenki ehet akármikor, suliban főleg nem (bár hallottam már hátsó pados evészetekről, amikor a sok rizst nem tudta belapátolni a delikvens a szünetben).

Ez még kevés infó, mert nem tudom, mikor kell enned (van, aki elég szabadon változtathatja, van, akinél elég kötött, különben éhezik, szédeleg), milyen étrend felel meg neked, mit szeretsz, mit tudsz megenni hidegen (van, aki a rizst, rántottát, húst nem, pedig ez elég sokaknak megy)...

2016. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos hogy meghatározd milyen időközönként eszel és ehhez szoktatod hozzá magad.


Én 7-re járok dolgozni, 6-kor kelek, kb fél 7kor lapátolom befelé a zabkásámat már.


Kb fél 9 -10 fele 10 órai


Dél körül ebédelek, 4 körül meg uzsizok (ezt a kettőt kéne szerintem megcserélned)


Vacsi 7 körül, valami könnyedebbet


Többször egyél keveset és figyelj rá, hogy ne egyél semmilyen finomított széndhidrátot (liszt, cukor)

2016. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a második válaszolónak, nagyjából erre voltam kíváncsi. :)
2016. márc. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!