Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan állítsam össze az...

Hogyan állítsam össze az étrendem? 178 cm magas 80-85 kilogramm 20 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés

elhatároztam, hogy fogyok, minden másnap fél órát futok, fél órát edzek (felülés, fekvőtámasz), elején nehéz volt mert lusta disznó vagyok, de már megy :) 70 kiló az első számú célom. 1200 kalória körül eszek egy nap, de milyen bontásban? ch-zsír-fehérje? légyszíves segítsetek :)

pl. ma ettem reggelire rántotta 3 tojással+sok paradicsom, kávé 2 teáskanál cukorral (ezt leviszem 1re amint megszokom a 2-t :D )



2013. jún. 14. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeli az jó volt, a cukrot elkéne hagyni.


Alapvetően egyél sok zöldséget meg csirkehúst. Csak vizet igyál.

2013. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
1200 kcal kevés. Ha nem eszel keményítőt és cukrot, akkor nem kell számolnod a kalóriát. Fél óra futás jó, több nem kell, de kellene bele intervallum edzés. Felülés, fekvőtámasz jó, de jobb lenne a fegyencedzés. Mert az valódi erőedzés. Ha izmosodsz, meglátod 75 kg-val is szálkás leszel.
2013. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!