Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 30 éves 167 cm es 46 kg os nő...

Berni86 kérdése:

30 éves 167 cm es 46 kg os nő hízni szeretne minél hamarabb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 hónapja szültem, terhesség előtt 56 kg voltam terhesség során minden rendben volt 76 kg al szültem és terhesség után pár hónap alatt visszafogytam, jelenleg 46 kg vagyok.

Voltam vele orvosnál ,elküldött pajzsmirigyvizsgálatra,de minden rendben volt vele!Nem tudom mitől lehet,de már engem is zavar olyan sovány vagyok,sőt többen mondják!Tudtok esetleg valami olyan gyógyszert amitől hízhatnék minél hamarabb?!



2016. márc. 10. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

B vitamin komplex, az esetleg hozhat étvágyat. Vagy multivitamin ha nem szedsz. Lehet jó lenne valamit sportolni is, hogy ne csak zsír jöjjön fel rád.

Nem szoptatsz már?

Peritolt szokták felírni, de csak ritkán, ezt orvossal beszéld meg, vényköteles.

2016. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!