Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék lemondani káros...

Hogy tudnék lemondani káros csoki függőségemről?

Figyelt kérdés
Mindig megfogadom hogy soha többet, aztán jön szülinap vagy névnap vagy karácsony stb.stb, vagy szomorú, vagy rengeteg tanulnivaló és nem bírom megállni:(

2016. márc. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdd el egy nappal. Holnap nagypéntek, ajánld fel!
2016. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyira sok okból ehetsz csokit s annyira sokfélék vagyunk, hogy így nehéz tanácsot adni. Nekem az extrém szénhidrátcsökkentés azonnal megszünteti a csokivágyat, de másoknál pont nem.


S az miért baj, ha néha eszel csokit? Azért, mert nem normálisan eszed, hanem pótcselekvésként? Mert akkor agyban kell eldöntened, mást sajna nem tudok mondani.

2016. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én úgy csökkentettem a csokoládé "függőségemet",hogy teljesen egyszerűen lecseréltem (nem szó szerint de mindjárt elmagyarázom :D)Szóval bevásároltam általam kedvelt gyümölcsökből és amikor megkívánnék egy csokit vagy bármit akkor inkább megeszek egy gyümölcsöt,ez legjobban akkor látszik amikor valaki csak unalomból nassol (mint pl én) igy jobban telit a gyümölcs és ha eszek is csokit (mert nem tiltom meg magamtól mert mértékkel belefér..)kevesebbszer. :) Remélem valamennyire érthető volt :) de ha nem vagy oda a gyümölcsökért akkor akár zöldséget vagy bármilyen egészséges nassolnivalót is ehetsz :) Én is azt hittem amikor elkezdtem hogy "Fúúj majd ehetem az almákat meg a narancsokat..Juhúú..." mostmeg ki sem birok nélkülük egy napot se annyira megszerettem :D :) Jah és ha hizékony vagy mint én akkor lebegjen a szemed előtt azok az úszógumik amit a csoki okoz :) engem motivál :)

Sok sikert! :) ;)

2016. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Egyebkent nem olyan veszes a dolog, tehat nem eszem surun, meg kifejezetten vekony is vagyok(sokan szekalnak is miatta ezert vesznek altalaban a barataim egy rakassal), de amikor szomoru vagyok vagy sokat kell tanulnom vagy csak ugy elem rakjak nem birom megallni es olyankor nagyon soknak erzem, es kezdett mar zavarni! A gyumolcsoket pedig imadom, megfogadom! :)
2016. márc. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!