Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedésre mit javasoltok?

Székrekedésre mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Hétfő óta nem volt székletem, egyre rosszabbul érzem magam, fáj, görcsöl és puffad a hasam, néha van székelési ingerem, de mégsem sikerül. Van valami házipraktika, vagy gyógyszer, ami segítene? Jelenleg külföldön vagyok, ezért elég korlátozottak a lehetőségeim :( Egyébként pont emiatt nem tudok menni wcre, idegen helyen mindig szenvedek ezzel, de ilyen még sosem volt, hogy ennyi nap után sem sikerült elmennem...

2016. márc. 26. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Igyál sokat, egyél leveseket..


[link]

2016. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi a fenének nem lehet idegen helyen egy zárható, be nem látható WC-ben kakálni, sosem értettem. Egyik WC olyan belülről, mint a másik, mit számít, hol van ?
2016. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp talán ott is kapható, ez szokott ilyen esetben segíteni.
2016. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
külföldországban is van budi...menj el és kulázz bele
2016. márc. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy idegen helyen más alakú a wc. Nagyon sok embernek pszichés problémája ez. Nagyon hatásos lehet a keserűsó (magnézium-szulfát), gyógyszertárban fillérekért lehet kapni. Viszont 2-3 órát rá kell szánnod az ügyre, mert elég hatásos.
2016. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyé zsírt (disznó vagy liba). A zöldségek, kenyér, tej puffadást és székrekedést okozhatnak.
2016. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!