Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel helyettesíthetném a...

Mivel helyettesíthetném a péksüteményeket?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ,hogy nem egészséges a sok péksütemény. Én reggelire és suliba tízóraira mindig péksüteményeket veszek. Ebédre főttétel, vacsira változó de általában gyümölcsöt. Tehát a mindennapi szénhiderátot a sok péksüteményt mivel lehetne helyettesítenem?

2016. ápr. 1. 12:19
 1/3 anonim válasza:

Cseréld le teljes kiőrlésű kenyérre, amibe rakhatsz tojást, felvágottat, sok-sok zöldséget..máris lassabb lesz a felszívódása, azaz később leszel éhes.

Zabkását is tudom ajánlani, amit édesen és sósan is eltudsz készíteni (Személy szerint az édeset jobban szeretem).

Zabkorpából készült tejbegríz, "tejbezabi" is isteni finom, tej helyett vízzel is eltudod készíteni, vagy rizs/mandula/zabtejjel.

Nem tudom a pénztárcád mennyire engedi, de a norbi update-es péksütik is isteniek és fele annyi szénhidrátot tartalmaznak.

Remélem valamelyest tudtam segíteni, szép napot! :))

2016. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egészségtelen nagyon és hízlaló. Egyél helyette gyümölcsöt.
2016. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem leszek, népszerű, de amiket felsoroltál az mind szénhidrát, ami így együtt nem túl egészséges, még a gyümölcs se a fruktóz miatt. Inkább egy jó pörköltre cseréld le a péksütit, jobban jársz, és nem is éhezel meg olyan hamar mintha sütiket ennél.
2016. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!