Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha naponta több, mint 6...

Ha naponta több, mint 6 kilométert sétálok, akkor árthat a túlzott zsíros ételek nagymértékű bevitele?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szalonnára és egyéb zsíros társaira, amire mondják azt, hogy nagy mértékben nem egészséges, de ha lemozgom, akkor is káros? Olyankor el ég nem? Megnéztem ennyi séta eléget több mint 1800 Kalóriát.
2016. máj. 4. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nézted meg hogy mennyit éget?
2016. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség az 1800 kcal, kb 500 körül lehet jó tempóban.
2016. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kalória gurun néztem meg. Bár ott idő szerint néztem, közepes tempóval. De mindegy is ez a lényeg, hogy ha mozgunk, akkor a zsírok azok mind elégnek? Úgy értem olyankor nem rakódik le, hanem energiaként funkcionál? Tudom erre a szénhidrátok kellenének, de egyszerűen nem tudok annyi szénhidrátot megenni. Rizs - tészták mennek ezerrel, de a súlyom állandó 69 kg már régóta. Gondoltam energiaként, akkor zsíros ételekhez nyúlok, aztán a szénhidrátoktól meg majd hízok.
2016. máj. 4. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A kalóriánál valamit nagyon benéztél, talán az ötödét ha elégeted ennyivel. A telített zsírokat és a szénhidrátokat nem tanácsos vegyíteni. De a gyaloglás egyébként jó arra, hogy zsírt égess, de jobb lenne egészségesebb zsírforrásokra hagyatkoznod. Vérképed milyen szokott lenni lenni? Hajlamos.vagy mahas vérzsírra?
2016. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Gondoltam nyúlok, aztán a szénhidrátoktól meg majd hízok." A szervezeted emg majd kivalogatja, vagy hogyan?

Miket szoktal amugy enni?

2016. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!