Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elhanyagoltam magam, ezért 1...

Baro11 kérdése:

Elhanyagoltam magam, ezért 1 év elteltével híztam 30 kilót. Szeretnék újra formába jönni, viszont nem igazán tudom hogyan kezdhetném el, ehhez segítségre lenne szükségem tapasztaltabb emberektől. Ki az, aki rátermett e feladatra?

Figyelt kérdés
Mint említettem az elmúlt év alatt 30 kiló felesleget szedtem fel többnyire a saját hibámból. Korábban minden nap sportolta,.. napi 2-3 órát intenzíven, most viszont félek újrakezdeni (mármint hogy maradandó sérülésem lesz-tönkremegy a bokám, csuklóm) ezért kérném a segítségeteket. Amit érdemes tudni rólam: jelenleg 110 kiló vagyok 185 centi és 20 éves. A saját szervezetemet ismerve hamar hozzászokok a terheléshez, itthon fekvőzök, felülésezek, illetve guggolok. Táplálkozás terén akadnak problémák mivel húsok közül csak a szárnyasokat eszem. Egyébként nagyon szeretek futni, főként az lenne a fontos, hogy újra tudjak. Szerintem mindent leírtam, ha bárkinek szüksége lenne még infóra az írjon! Köszi Előre is !

2016. máj. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Elipszis tréner, szobabicikli, futást csak az utolsó 10kg-ra kezd el szerintem.
2016. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Futás ilyen súllyal semmiképp, a térdednek nem tetszene. Gyaloglás mehet, bicikli, görkori, ne csak az izmaid szokják a terhelést hanem a tüdőd és a szíved. Úszás is nagyon jó.

Inni víz, tea (édesítés nélkül) evésre is figyelj oda, ne legyen se túl sok, se túl kevés (pánikolna a szervezeted, nem érnéd el a célod), érdemes szakember tanácsát kikérni.

2016. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!