Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megittam ma egy liter kólát....

Megittam ma egy liter kólát. Lehet baj?

Figyelt kérdés
12 óra alatt, (nem pörgős) munka közben megittam egy liter kólát. Nem ittam kávét, meg semmi ilyesmit. Ja , de. Reggel egy teát. Szépen ettem is ma, szóval nem csak a dzsuva van bennem. Szívritmuszavarom és szapora pulzusom van. Nagyon szeretem a kólát. Alap járaton napi fél liter iszok. (Van, amikor kevesebbet). Eddig semmi bajom nincs,sőt fáradt is vagyok. Felszolgáló vagyok és mist az utolsó 2 óra eléggé pörgős volt, tehát kellemesen elpilledtem. A kérdés, hogy ilyen szívproblémák mellett lehet-e valami bajom az egy liter kólától , amit 12 óra alatt ittam? Köszönöm.

2016. máj. 14. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet tőle bajod, ez nem számít olyan nagy mennyiségnek. Inkább hosszú távon egészségtelen a rendszeres kólafogyasztás.
2016. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugi, ettől nem lesz bajod, én ittam már egy nap 2,5 litert is, mégis élek^^
2016. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán túltoltad a koffeint meg a cukrot. Ma szarul fogsz aludni, holnap kicsit másnapos leszel (kiszáradás) aztán elmúlik
2016. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl fogod élni, de szokj le a kólázásról, mert egy kiló cukor van benne meg a savassága se tesz jót a szervezetednek. Ha éber akarsz lenni kávézz inkább mértékkel.
2016. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a kávé, meg a kóla a jó irány. Igyál vizet. Nem száradsz ki, nem alszol be.Röviden ennyi a lényeg
2016. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. máj. 19. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!