Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Min kellene változtatnom?

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, már az edzést is összeírtam, csak a táplálkozásomon nem tudom mit kellene javítani, egy kis segítségre lenne szükségem. Kb 10 kg szeretnék lefogyni.

9 körül megeszek egy szeletteljes kiorlésu kenyeret vajjal és sonkával

1 körül d.u. Megeszek egy kis rizst/burgonyát (megfozve) csirke/sertéshússal és salátával

5 körül megeszek egy almát/banánt/narancsot (ami aktuális), és egy kis szelet édesséet (amit természetesen mostantól elhagyok)

7 körül megeszek egy tál müzlit tejjel, vagy levest, vagy nem eszek

Inni általában teát szoktam, kevés cukorral, vagy nyáron bodzaszörpöt nagyon felhigítva (házi készítésu)



2016. máj. 19. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Te hánykor kelsz, hogy ennyire későn reggelizel? Másfél órán belül kellene egyből.

Négy óra eltelik úgy, hogy semmit se eszel. Legalább egy pohár narancslét egyél meg, vagy ilyesmi...

Ha annyira nagyon fogyni szeretnél, minek eszel hat után. Ha nagyon éhes vagy, este bedobhatsz edzés után még lefekvés előtt egy banánt. Tele van rostokkal és el tudsz aludni. De egyél... Inkább hatszor egyél, minthogy ennyire elhúzva. De ez az én véleményem. Én meg jelenleg nem fogyzok, de emlékeimben ez él.

2016. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat után lehet enni, lefekvéstől függően pár órával alvás előtt érdemes megejteni az utolsó étkezést, bár sokan ezzel is vitatkoznak, mert a kaja minőségétől és emészthetőségétől függően tanácsos enni.


Szerintem egyél rendszeresebben, a kajákkal szerindem nincs gond, legyen változatos és érdekes, próbálgass dolgokat. :)

A cukor helyett természetes édesítő és naponta min. 2 liter víz!

2016. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) igyekezek majd betartani amiket mondtatok. Egyébként reggel 7-kor kelek, és 10-kor fekszek le
2016. máj. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!