Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az étrend hatással van a...

Ez az étrend hatással van a ciklusomra?

Figyelt kérdés

64 kg-ról 55-re fogytam, sima diétás étrenddel úgy, hogy csak a kalóriát mértem (1000-1500), amint áttértem arra , hogy a fehérjét is mérjem visszahíztam 5 kg-t. Közben táborban is voltam , de ott sem zabáltam tele magam csak nem mértem az adagokat grammra pontosan. Nagyon elvoltam keseredve mikor ráálltam a mérlegre és 60-at mutatott, mert olyan boldog voltam mikor elértem az 55-öt. De a tükör nem mutat változást, a hasammal megvagyok elégedve, de a combomról még szeretnék fogyni. (Igen, tudom, hogy nem lehet szabályozni)

Aztán ma unatkozásból megmértem , hogy mennyi ch-t eszem naponta... kb 30g csirkével, zöldséggel zabbal együtt...

Eddig azért nem mértem, mert azt hittem, hogy a zabban meg zöldségekben elég van. Szóval ma még ettem hozzá egy kicsit. Így ma összesen kb, 1800kcal , 124g fehérje és 120 g ch-t ettem.

Viszont az utolsó mensim olyan volt mintha csak beszartam volna, barna és nagyon kevés, kb két hónapja.

Tanács vagy vélemény?

157cm/60kg 15/L



2016. júl. 4. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ugyanez. Kaptam olyan választ, hogy koplalás. Nagyon megijedtem és 1héten keresztül normálisan(sokat)ettem, s visszajött, ahogy 1-2kg is nyilván. Ez volt 1hete kb.

Az is lehet, hogy valamilyen vitaminhiàny

2016. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!