Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezési zavaros emberek?

Étkezési zavaros emberek?

Figyelt kérdés

Hello

15 éves lány vagyok nagyábol 3 éve vannsk problémáim az evéssel. 9 elejére sikerült rendbe szednem magam és újra elkezdtem normálisan enni, de január óta megint problémáim vannak. Decemberbe 56kg voltam (és nem néztem ki kövérnek) mostmár csak 49 kg vagyok. És álandoan arra gondolok csak még 1 kilót lekéne adni,csak még 1-et...

Vannak itt hasonló problémáju emberek? Szivesen beszélgetnék velük!

(Nem akarom hogy a szüleim megtudjàk hogy problémàm van az evéssel, szeretném saját magam megoldani!)



2016. júl. 10. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért
2016. júl. 10. 20:11
 2/4 anonim ***** válasza:

, ne szólj, a kórházban úgyis mgetudják.


Egyébként pszichológus, különben soha nem keveredsz ki.

2016. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18/L tavaly január óta vannak problémáim. Nyárra sikerült megoldani öket, de iden február óta csak egyre és egyre rosszabbul vagyok újra. Félek hogy visszaesek, már nagyon a szélén vagyok.
2016. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2021. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!