Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozásra hogy tekintetek?

Táplálkozásra hogy tekintetek?

Figyelt kérdés

1.Ellenségként(mert hizlal)

2. Szükséges az életfenntartásához

3.unaloműzéskor,mert jó érzés

4. Egyéb

Korotokrlat,nemeteket és sulyotokat,magasságotokat is írjátok le.



2016. júl. 13. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

2. és 3. és 4. Orvosilag. Mert fuckin' szükséges enni....

17/F 182/85

2016. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2. és 4. Élvezet.


Imádok főzni és enni, új ízeket, ételeket megismerni, meglepni a családom vagy a barátaim valami finomsággal, vagy csak magamnak főzni. Azzal, hogy a bolti meg csomagolt dolgok helyett magam főzök, lehetőséget ad az összetevők koordinálására, megváltoztatására (pl. a lasagne itthon nem az jó sok fokhagyma nélkül) és arra, hogy tudjam, miben sült ki az ételem, mi van benne. Kókuszolajt, zablisztet, növényi tejeket is tudok használni mindenhez, amihez egyébként "simát" kéne.


16/L 65 (82-ről fogytam le)/170

2016. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mind az előző... Szükséges és élvezet.

A táplálkozás maga nem hizlal, a kalóriatöbblet hizlal... A táplálkozás hiánya viszont fogyaszt, enervál s elég makacsul végezve beteggé s halottá tesz.

2016. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as leginkább

14/L 164cm 73kg(voltam 79 is)

2016. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. mert utálom magam, ahogy kinézek

2. teljesen igaz

3. amikor sokáig koplalok, vagy nagyon szarul vagyok lelkileg zabálással "nyugtatom" magam

15/f 176/52

2016. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!