Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit (t) egyek, ha hízni akarok?

Mit (t) egyek, ha hízni akarok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, 185 kg és 63-65 cm. Már rengeteg mindent kipróbáltam, például egész májusban rengeteg zsíros ételt ettem, ebédre folyton pörköltök, palócleves, gulyásleves stb. Látványos eredményt viszont nem értem el, 2-3 kg-ot híztam. Lehet, hogy a szervezetem nem képes normálisan feldolgozni a tápanyagokat? Ezt onnan gondolom, hogy étkezés után 2-4 órával már megyek is a mosdóba. Nézessem meg magam orvossal?

2016. júl. 14. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen 185 cm, és 63-65 kg. Bocsássatok meg :)
2016. júl. 14. 16:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehetsz akármennyit,ha lemozgod.Az elhízás oka első sorban a mozgásszegény életmód.Én 27 éves koromig rendszeresen mozogtam,sportoltam,fizikai munkát végeztem.~85 kilós voltam.Izmos.Abba hagytam,mert így alakult az életem.1 év után: 100, 2 év után 110 kg lettem.
2016. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...és ez ilyen öngerjesztő folyamat: Ha nem mozogsz,akkor belép az evés egy új szerepe: pótcselekvés.
2016. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, aki soha nem hízik el, de a kérdezőnek nem zsírra van szüksége. Valószínű soha nem sportolt, izom se lehet rajta.

Eddzél edzésterv alapján, és 2 év alatt rádmehet 20kg izom.

Ha most 18 évesen a nyáriszünet közepén kezdett zavarni, hát ...

2016. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hetente 1-2x elmegyek úszni, illetve horgászni, de annak a sportosabb formája, ahol a folyókon naponta több km-t is sétálok össze-vissza, gyakorlatilag én keresem a ragadozó halakat, ha ez számít valamit. Most meg nem mondom, hogy mennyit sétálok, de 5-7 km közé tenném, amit 5-6 óra alatt megteszek. Nem feltétlen akarok izmos lenni, egy átlagos testalkattal beérném, nagyjából 8-10 kilót szeretnék hízni. Utolsó nagyjából 2-3 éve zavar, de eleinte próbáltam nem ezzel foglalkozni, de mostmár nagyon idegesít.
2016. júl. 14. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

heti 2óra edzéssel 1 év alatt feljön 10kg

Az úszás és a séta nem izmosít. Amúgy kétlem, hogy szabályosan úsznál minden úszásnemben 1 órát, mert ez már az anorexia határa.

vegyél súlyzókat

[link]

2016. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy élelmiszer-intolerancia vizsgálat, és vérvétel (pajzsmirigyhormonra is). Menj el egy jó dokihoz.
2016. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!