Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves vagyok,62kg és hízni...

17 éves vagyok,62kg és hízni akarok, nézegettem tömegnövelő étrendeket es valahogy így képzeltem el. Azt akarom ha elmondanatok mit javitsak rajta. Válaszaitokat előre köszönöm. Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés

Reggel suli előtt 4tojás (rántva vagy tükörtojásnak) mellé paradicsom/paprika/uborka


10óra fele; 100g csirkemell filé

70g rizs(70g még nem kifőzve, nem tudom hány hramm lehet ha kifőzöm)

Mellé ugyanugy zöldségek


12-13 óra fele: ugyan az mint 10 órakor.


15-16 órakor: Ami itthon van főtt étel általaba valamilyen hús szokott lennni. (Köret: krumpli,rizs,tészta)


5óra fele edzés


Edzés után Scitec Nutrition Mass


Miután megittam egy óra múlva rántotta v tükörtojás vagy megint ami itthon készült főtt étel



Így nézne ki egy napi étkezésem. Szerintetek így tudnék hízni? 70-75kg közt mozognék jó lenne most ez célom az edzés terén. Persze nem 1hónap alatt.



2016. máj. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Tomegnovelore neked nincs szukseged.


A parom 32 eves es 68 kilo.


Menj tancolni, uszni, fitneszre. A feherje, a vitamin es a kalcium beviteled noveld.


Lefekves elott ne edd tele magad. Az nem segit. Az is szamit, hogy mit eszel, nem csak az hogy mennyit.

2016. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 koko79 válasza:
Szia én a 183 cm és 62 kg voltam és bármit illetve bármekkora adagot ettem nem híztam egy dekátse.Majd elmendtem edzeni, sima konditermi sújtó edzés és mamár 92kg. vagyok.
2016. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 koko79 válasza:
"súlyzós"
2016. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ne mi döntsük már el, hogy tömegnöveljen-e, lehet, hogy 196 centi és csontsovány, lehet, hogy alacsonyabb, de izmos akar lenni... 62 kiló elég kis súly, sokaknak azért több az ideális (egy izmosságra vágyó srácnak már 150 centi fölött simán lehet kevés), még ha az ideális nem is egy fix dolog, az ember ízlése is vastagon befolyásolja.


Kérdező, mivel nem tudhatom, mennyi a kalóriaigényed és mennyi a beviteled, így fogalmam sem lehet, hogy tudsz-e tömegnövelni így. Van, akinek kétszer annyi kell, mint a másiknak, pedig nem sok különbség van a méreteikben...

Ezt csak kitapasztalni lehet, ezt minden nem totál tájékozatlan testépítő tudja.


Makróid hogy állnak? Magasságod?

2016. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
175 cm
2016. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!