Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok? 15/F

Anorexiás vagyok? 15/F

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, 177cm magas, 56kg.

Igen, 56kg kevés a magasságomhoz képest, de ahányszor magamra nézek, mindig kövérnek látom magam, és nem akarom elhinni hogy 56kg vagyok.

A szüleim és a barátaim is mondták, hogy ez már nem normális hogy ennyire "sovány" vagyok, és hogy nem eszek rendesen.

2éve még 65-70kg is voltam.

Lehet hogy még mindig az 1-2évvel ezelőtti magamat látom magamban?

Köszönöm előre is a válaszokat! Aki akar, azt írhat privátban is.


2016. júl. 17. 00:05
 1/7 anonim válasza:

A számok magukért beszélnek :/ Durván sovány vagy. Gondolj már bele abba, hogy a lányoknak nem tetszenek a nádszál vékony fiúk, akiket felkap a szél.. Szerintem mindenképp hízz , a fiúknak jól áll ha sokat esznek, aranyos :) És ha lenne egy kis pocid az se lenne baj, ezért nem tudom mi bajod a sovány testalkatoddal.

15 L

2016. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, a számok magukért beszélnek, de én nagyon nem látom magamat soványnak.

Igazad van, mert a barátnőim is mindig azt akarták hogy picit hízzak, de nem megy. Kövérnek látom magam, és így nem érzem jól magam a bőrömben.

2016. júl. 17. 00:49
 3/7 anonim válasza:
Akkor mondjuk ki, anorexiás vagy. Szerintem változtass.
2016. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamj tipp, hogy hogyan tudnák változtatni?
2016. júl. 17. 01:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Testképzavarod van, ami az anorexia fő oka. De nem vagy anorexiás, ha nem vonod meg magadtól az ételt, nem fogyókúrázol, miközben híznod kéne, hanem eszel, amennyit kívánsz.
2016. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a számokkal van baj, lehet valaki 56 kiló és makk egészséges, ismerek egy 41 kilós, kirobbanóan energikus és egészséges csajt, aki rengeteget eszik. Azzal van a baj, hogy egy, nagyon sokat fogytál egy teljesen rendben lévő súlyról és kettő, 56 kilósan köcérnek látod magad. Mert egyértelműen nem vagy az, főleg a te magasságodhoz. Az anorexia nem az, hogy valaki sovány, hanem, hogy testképzavarral küzd, mint te. Mindenképp tegyél valamit, egyél rendesen, tudatosan változtass az életmódodon. Fogynod nem kell!


Nehéz egyébként hozzászokni egy nagyobb súlyvesztéshez a fejedben, én amikor 20 kilót fogytam, sokáig nem láttam a változást, csak a ruháim lettek egyre nagyobbak meg rengeteg dícséretet kaptam. De én lány vagyok, 10 centivel kisebb és 82 kilóról indultam. :)

2016. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Testképzavarod van. Szerintem egy pszichiáter felkeresése sokat segítene ezen:)
2016. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!