Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen diéta formálja a hasat...

Milyen diéta formálja a hasat és a combot?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni hogy nem tudtok egy diéta listát ajánlani ami lenteb tolná a súlyom.


Válaszokat elöre köszönöm


12/L



2016. júl. 19. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Tizenkét éves vagy. Ha súlyosan elhízott vagy, akkor keress fel egy orvost, és orvosi felügyelettel fogyókúrázz, egyéb esetben a te korodban abszolút felesleges és veszélyes. És nem maradiságból mondom, a testednek szüksége lehet a tartalékra, van olyan barátnőm, aki egy nyár alatt nyúlt 10 centit és egy átlag testfelépítésből lett egy karcsú lánnyá.


Másodszor, helyi zsírégetés nem létezik. A hasadat és a combodat különböző gyakorlatokkal erősítheted, de a rajta lévő zsírréteg csak a többivel (popsi, kar, hát, stb) tűnik el. Az, hogy ki hova hízik és honnan fogy, genetika. Én híztam nemrégiben egy 5 kilót, mind a csípőmre ment, ez van. Mehetett volna a mellemre is, de legalább fogyni se onnan fogyok először :)


Diéta amitől fogynál? 12 évesen annyit tudok mondani (ne haragudj, hogy megint a koroddal jövök, de komolyan kell venned, amit mondtam, itt az egész életed, hogy alakítsd a tested, még most fogsz serdülni) hogy egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, rostban és vitaminokban gazdag ételeket, vegyítve a kedvenceiddel. Nyár van, belefér egy-két jégkrém hetente meg pár süti a barátnőiddel, nem kell komolyan venni :)


Viszont ha kórosan túlsúlyos vagy, keress fel szakembert.

2016. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!