Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nagy a hasam?

Miért nagy a hasam?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok 178 cm és 55kg.

Az elmúlt időkben érzékeltem, hogy eléggé megnőtt a hasam.

Kis súlyom ellenére nap végére már akkora lesz a hasam mint egy terhes nőnek (attól függ mennyit eszek).

Én arra gyanakodtam, hogy a gyors súlyveszteség miatt nőtt meg ennyire, mert nagyon hirtelen fogytam le 10kg-ot.


1 hónapja még edzeni is elkezdtem, és ha behúzom a hasam rendesen látszanak a kockák (ezt nem azért írom, mert hú de szörnyen izmos vagyok)

Próbálok kicsit hízni is hátha leapad, de sajnos a genetikám nem igazán ad rám kilókat.

Mi lehet a baj?



2016. júl. 20. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy csak teljes kiőrlésű lisztből készült ételeket eszek. Semmi fehér lisztet nem viszek be.
2016. júl. 20. 18:51
 2/4 Szintis Zoli ***** válasza:
Ha megtisztítod a kérdésed a logikai ellentmondásoktól, megpróbálunk válaszolni.
2016. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne egy kép rólad, ekkora súllyal nehezen tudom elképzelni, hogy nagy a hasad.

Ha mégis az, akkor vagy rossz a tartásod, vagy fel vagy puffadva, mert nem megfelelő az étrended. Lehet ételintoleranciád, kóros bélflórád is (ami szintén összefügg a táplálkozásoddal).

(A tk. liszt semmivel sem jobb a fehér lisztnél, max. kicsit lassabban emeli meg a vércukrodat, de ugyanannyi ch van benne. Amúgy meg a tk. pékáruban is van nem kevés fehér liszt.)

2016. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy lehetséges valamiféle allergia. De azt nem hinném, mert ha egész nap csak vizet iszom akkor nőni fog valamennyit.
2016. júl. 23. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!