Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen gyógyteát tudtok/haszná...

Milyen gyógyteát tudtok/használtok, amitől minden nap van székletetek?

Figyelt kérdés
Szorulásos vagyok, így 3 naponta wc-zek. Most tisztító teát iszok, amitől minden nap van székletem, de ezt csak 1hónapig lehet használni.
2010. ápr. 18. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így igaz,folyamatosan nem szabad hashajtó teákat inni,mert folyadékveszteséget okoz.Hashajtásra való gyógynövények a bodzahajtás a gyujtoványfű a kutyabengekéreg a szennalevél.Ki kell próbálni melyik a legjobb mert mindenkinél másmilyen hatást válthat ki.
2010. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igyál gyógyvizet. én csak néha-néha ittam, de mostanra már mindennap megyek a wcre.

hunyadi gyógyvíz, vagy ferencjózsef, v mira

2010. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a gyógyvízet nem bírom :(
2010. ápr. 18. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem széklet nem teától lesz, hanem normális étkezéstől. Biztos nem eszel megfelelően, ha székelési problémáid vannak. Egyél zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű kenyeret, zabpelyhet, zabkorpát, barna rizst, és joghurtot minden nap. Én ilyeneket eszek, és soha nem volt gondom a wc-zéssel. Ja, és naponta 2-3 liter teát is megiszok, pl. rooibos vagy fekete tea.
2010. ápr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De a fekete teától meg nem fogsz tudni aludni, vagy legalábbis erősen élénkítő a hatása a magas koffein tartalma miatt.

Én azóta tudok rendszeresen WC-zni, mióta Szűztea kapszulát szedek. Nekem bevállt, de most az egyik orvos azt mondta, hogy hosszútávon a szűztea gondot okoz a belekben, úgyhogy én igyekszem mozogni és sok zöldséget meg rostosat enni.

2010. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!