Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért puffad a hasam "izom...

Miért puffad a hasam "izom felett"?

Figyelt kérdés
Evés után fel szokott puffadni a hasam. A beleim nem lehetnek, a gyomrom sem hisz azok az azok alatt vannak nekem pedig az izmot takaró része puffad a hasamnak. Jobban nem tudtam megfogalmazni.. Tehát lapos a hasam-eszek-és puha, összecsiphető pocak keletkezik az izmom felett, a köldök alatti részen csak. Ez mitől van?
2016. aug. 5. 01:08
 1/3 kikipok válasza:
Én is így vagyok ezzel.. Orvos azt mondta, hogy lehet lisztérzékeny vagyok, de egy hónapot nem ettem semilyen glutént tartalmazó ételt és még mindig felpuffadok. Lehet hogy valamilyen kaja nem tesz jót neked. Próbáld mehfigyelni hogy mi után puffadsz fel.
2016. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Detto, ezt en is szeretnem tudni!:D elvileg lehet az is hogy tul gyorsan eszunk tul sok levegot nyelunk ram.igaz lehet de regen is gyorsan ettem es nem volt.. Jo lenne tudni nekem kb egy eve van ez
2016. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez inkább olyan mintha a köldököm alatti részen hájas lenne (össze lehet csipni ott a kis hájat) pedig vékony vagyok, jobban legfogyni ez miatt nem akarok mert akkor már sovány lennék. De azt a kis dudort el kellene tüntetni valahogy. Nem mindig van ott.
2016. aug. 13. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!