Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pirított kenyérkocka nassolniv...

Pirított kenyérkocka nassolnivaló helyett jó lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek nassolni esténként, viszont le akarok állni az egészségtelen chipsekkel, és egyéb nassolnivalókkal. Arra gondoltam veszek teljes kiőrlésű kenyeret, egy ici-pici fűszeres olívaolajon megpirítom, és ezt fogom esténként rágcsálni. Ez jó ötlet?
2016. aug. 6. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Csodálatos!
2016. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fokkal jobb, mint a chips, de azért jónak nem mondanám. Egyel inkább gyümölcsöt.
2016. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tk kenyérnél még az is egészségesebb nassolnivaló, ha 2-3 szelet szalonnát felkockázol, megsütöd, lecsepegteted a zsírját, aztán elropogtatod. Abban csak zsír van, a kenyérben meg rengeteg CH, a teljes kiőrlésűben is.

Egyébként pl. zöldpaprikát, paradicsomot, hagymákat is kockázhatsz, csipet sóval, én szeretem nasinak, mert finomak és még ropogósak is.

Vagy ha kívánod, akkor bármilyen gyümölcsöt, persze mértékkel, mert este nem jó cukorból betankolni.

Vagy 1-2 szelet csirkemellsonka, pár kocka sajttal. Ezek egészségesebbek és jobban csillapítják az éhséget, mint a pirított kenyérkocka. Ha jól vagy lakva, akkor amúgy sem fogod állandóan kívánni a nassolást.

Ritkábban egyébként belefér pl. egy marék mogyoró, mandula, napraforgómag. Ha sótlant veszel, és nem tolsz be 1 zacskónyit belőle, akkor semmi baj nincs vele.

2016. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nassolgass inkább sárgarépa csíkokat, sótlan mogyit, diót, mandulát.
2016. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!