Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A lisztérzékenységet hogy...

A lisztérzékenységet hogy lehet kezelni gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék gyógyszert szedni, létezik valamilyen homeopátiás vagy házi gyógymódja?
2010. ápr. 18. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet
2010. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de.. mégis hogyan?
2010. ápr. 18. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:

A lisztérzékenységet nem is lehet gyógyszerrel kezelni.

Az EGYETLEN HATÉKONY TERÁPIA A GLUTÉNMENTES ÉTREND!!! Sajnos innentől sok mindennek búcsút lehet mondani:"hagyományos" kenyerek, tészták, sok csoki, sör, whiskey és még rengeteg más étel tiltott :(

Mellesleg, a gluténmentes ételek k___a drágák...

2010. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a lényeg, KONZULTÁLJ ORVOSSAL, majd ő ad olyan listát, hogy mit ehetsz és mit nem.
2010. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ..! :)
2010. ápr. 18. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen tünetekkel kezdődőtt? Én most várok erre a vizsgálatra. Pár hét múlva lesz eredményem. (Bocs, hogy nem választ írtam.)
2010. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem azzal kezdőőődött.. hogy folyamatosan híztam (pedig direkt oda figyeltem az étkezésemre), ekcémás lett a bőröm (mindenhol..) ill. bedugult az orrom (de úgy, hogy nem tudtam/tudom kifújni.. hanem, csorog/csorgott le a nyelőcsövömön keresztül..ami hagy ne mondjam nagyon kellemetlen tud lenni..)


A kérdést egyébként azért írtam ki, mert ugye az alap kezelése, hogy az allergiát kiváltó táplálékot kerülni kell. Nah de ott bökkenő, hogy ha szülinap van.. nem sérthetem meg a szülinapost, hogy kimaradok belőle.. vagy családi-baráti összejöveteleken mi a fenét csinálhat az ember. A gyógyszeres kezelésekről pedig.. rémhíreket hallok..


Neked milyen tüneteid vannak eddig?

2010. ápr. 20. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem, nekem nincs lisztérzékenységem (glutén érzékenység), még a labor eredményekre várok. A gasztroenterológus kért erre vonatkozó vizsgálatot.

Kb. október óta hasmenésem van, és kb. 2 hónapja betegállományban vagyok emiatt. Nem tudtam már dolgozni sem.

2010. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül lisztérzékenységed van.. vagy glutén érzékenység teljesen mindegy. Nincs szándékomban, hogy ijesztgesselek, de egyik ismerősömnek is pont ez volt mint neked.. és róla az derült ki, hogy laktózérzékeny(=tejcukor allergia, tehát nem ehet semmit olyasmit ami tejszármazék). De! Nem kívánom Neked egyáltalán..sőt ne is legyen semmilyen allergiád, szorítok a jó eredményekért! :)
2010. ápr. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!