Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak azok válaszoljanak akik...

Csak azok válaszoljanak akik nem ugatják le a fejem! Evészavaros lennék? Vagy ez megszállottság? Valaki együttérez velem?

Figyelt kérdés
Régebben kicsit elhíztam és most leadtam sőt! 2 éve voltam ennyi kb. Mostanába nem nagyon eszem mert irtózom hogy visszaszedem azt amit leadtam. Volt amikor megpróbáltam hánytatni magam mert olyan rosszul voltam hogy már megváltás lett volna . Mostanába mint az elobb leírtam nem eszem rendesen. 45kg körül szeretnék eljutni és ott abbahagyni. Egy oldal segítségével kiszámoltam hogyha ennyit eszem akkor 5 nap alatt leadom azt amit szeretnék majd fokozatosan térnék vissza az eredeti étrendemre. Ha továbbra is rondának látom magam akkor leljebb mennék. Ugyanakkor voltak falós napjaim és elengedtem magam. Akkor nem számított semmi csak ettem bűntudat nélkül. De holnap mennék le a barátnőmhöz és ott mindent az orrom alá dugnak ami finom és magas a kalóriatartalma. De az a gond hogy nagyon édesszájú vagyok és imádok enni. És nem tudom hogy ez olyan alkalom e hogy elengedhetem magam mert utána megyek egy helyre ahol hotelben leszünk és swédasztalos reggeli is lesz. Amut sajnos szintén imádok. Szóval. Bármi tanács? Nagyon kéne. Nem egy adott dátumra szeretnék lefogyni csak nagyon félek attól hogy visszahízom.Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 12. 20:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Svédasztalos. Bocsánat a helyesírási hibákért.
2016. aug. 12. 20:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj privit
2016. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!