Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiából gyógyulok. Mit...

Anorexiából gyógyulok. Mit fognak szólni a többiek?

Figyelt kérdés
Egy éve voltam/vagyok anorexiás. Nyár elején kórházban kezeltek két hétig, azóta kell emelnem a súlyomat. 39kg-ról indultam, most 43 vagyok (158cm-hez). Igazából nem nagyon/egy kicsit látszik meg rajtam, például a combjaim nagyobbak lettek, de akivel eddig találkoztam mind mondta, hogy mennyire jól nézek ki/végre van alakom stb.. (Mellette sportolok, szóval lényegében izom van rajtam dögivel) Viszont szeptemberben kezdődik az iskola, és már előre fázom tőle, hogy mit fognak szólni az osztálytársaim a "hízásomhoz". Meg fogják említeni? Cikizni fognak miatta? Teljesen kétségbe vagyok esve.

2016. aug. 14. 06:54
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2016. aug. 14. 06:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik cikizni fognak, azoknak nincs az összes indián a kenuban. Ne hallgass rájuk! A többieknek pedig tetszeni fog, hogy szebb vagy.
2016. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először is hagyd gratuláljak! :) Én is anorexiából gyógyulok szintén 39 kg-ról 44 kg-ra tornáztam fel magam. Biztos vagyok benne, hogy mindenki örülni fog a "hízásnak" (bár ezt nem nevezném annak, mert a hízás teljesen máshol kezdődik, tehát ne hízásként fog fel), aki pedig beszól miatta az csak féltékeny rád és a kitartásodra! Csak így tovább! Puszi!
2016. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek! Sokan nem is tudják, hogy anorexiás vagy csak a sok buta nő azzal van elfoglalva, hogy milyen jó vékony vagy. Ne foglalkozz senkivel mert aki számit az úgy sem bánt. Ha kérdezik: hiztál? röviden, tömören: igen, és?

Az és? kérdésre általában nincs válasz, ha pedig igen, akkor is következő kérdésed: és? próbáld ki, máskor is bejön!! Sok sikert és örülj, hogy élsz!!!!!!!!

2016. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10. Osztályos leszel? A Vpg-be jársz?
2016. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!