Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez jó recept?

Szerintetek ez jó recept?

Figyelt kérdés

Kókusztejbe vagy mandulatejbe banán,fahéj,kurkuma,gyömbér

És ezt napi 2-3-szor.


2016. aug. 17. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó. Ettől a falnak mehetsz.
2016. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. aug. 17. 07:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nasinak nem rossz, ha mellette eszel rendesen más ételeket is. De akkor már elég lenne napi 1x is.
2016. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam napi 3-szor szedve,csökkenti az ízületi problémákat.
2016. aug. 17. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyik összetevő hasznos anyag. A kurkuma tényleg jó az izületeknek, lehet kapszulában is szedni, de nem muszáj napi 3x, ha egyszerre eszed meg, úgy is jó. Én inkább ételekbe használom elég gyakran.
2016. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem,és mennyit szoktál?

Én edzés miatt szedem,így találtam rá neten.

Kurkumából 1 kávéskanállal szoktam,gyömbérből fél kávéskanállal,fahéjből is 1-gyel,de azt azért,hogy ne legyen olyan rossz íze.

Ja és tejbe szoktam,olvastam,hogy valaki csak egészet betolja és leöblíti vízzel.

2016. aug. 17. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi elég egy napra, fahéjból még sok is.

Én reggel szoktam a turmixomba tenni gyömbért és fahéjat, de kevesebbet, mint te. Kurkumát ételekbe használok (mint írtam), de a mennyiséget nem mérem, az egész családra főzök. Ha nem főzök olyan ételt, amibe jó lenne, a reggeli turmixomba teszek kurkumát is.

Mivel ezek fűszernövények, szerintem nem kell túlzásba esni az adagokkal. Annyit használj, amennyi még kellemes ízt ad, és elég napi egyszer, annak már kell, hogy legyen hatása.

2016. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.És turmixba még mit szoktál,gyümölcsöt,vagy csak ezeket?
2016. aug. 18. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában tojásturmixot iszom reggel (tojás, kókuszzsír, forró víz, pici só, méz vagy xilit), de néha (inkább délután) kókusztej+banán+áfonya. Mondjuk utóbbiba nem annyira passzol a kurkuma és a gyömbér, inkább fahéjat és ánizst teszek bele. Imádom a fűszereket... :)
2016. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!