Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehetne arányos a...

Hogyan lehetne arányos a lábam a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés
Elég izmos vagyok, régen fociztam, most kézilabdázom. Mindenem szép szálkás lett, de a lábaim elrontják az összképet, pontosabban a combom és a vádlim. A vádlim nagyon kemény, de formátlan, így dagadt az összhatásom. A combom nyilván kényesebb, azon van pici zsír, nem sok. Gondolkoztam azon, hogy naponta eljárok biciklizni, de nem tudom mennyit kéne, hogy látszódjon a változás rövid időn belül. Illetve hogy használ-e egyátalán vádlimnál. Nyújtáson is gondolkoztam, de nem tudom, hogy a helyes. Azért lenne fontos gyorsan, mert már elértem a kívánt testúlyt (megvan a -111) és semmiképp nem szeretnék ennél lejjebb fogyni, hanem csak esztétikailag szebbnek lenni. Diétáztam is sport mellett, ennek ellenére nem látom szépnek a lábam. Tudom, hogy genetika is, de szeretném belőle a maximumot kihozni. Melyik a leglátványosabb mód erre? Tapasztalatok? Itt olvastam egyszer gykn hogy a lány elment 1 hetes bicikli túrára és nagyon szép vádlija lett. Ilyenekre gondolok. 18/L

2016. aug. 26. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Biciklitúra!


Különben már így is szép vagy!!! :)

2016. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!