Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kicsit megterheltem a gyomrom....

Kicsit megterheltem a gyomrom. Holnap reggelre jobb lesz?

Figyelt kérdés

Késő este teleettem magam (nem éreztem, hogy sok lenne, de így utólag az volt). Éjjel borzasztó hányingerre ébredtem és arra, hogy állandóan böfögnöm kell aztán kb. 1 óra elteltével jobb lett, vizet kortyolgattam, sétáltam, emésztéssegítőt vettem be. Utána jött a hasmenés, csak 3x voltam wc-n azzal minden ki is jött. Utána visszafeküdtem még aludni egy kicsit. Mikor felkeltem ettem egy pirítóst, kicsit émelygek és fáj a gyomrom, de bent marad. Holnap ugye suli, első nap, nem akarom már rosszulléttel kezdeni a tanévet. Anyukám szerint az "igazi" gyomorrontás hányással és/vagy több hasmenéssel jár szóval nem kell aggódnom.

Szerintetek is jól leszek reggelre? Addig mit ajánlotok mit egyek/igyak? Gondoltam, hogy ma koplalok, de később már gyomorégés miatt szenvedtem muszáj volt rá ennem valami diétásat.


2016. aug. 31. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Klasszikus kombót: jéghideg kóla (nem diétás) + ropi.
2016. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lesz jobb. Soha többet nem lesz jobb, örökre ilyen gyenge marad a gyomrod, hiába ürül ki teljesen. Hogy kérdezhetsz már ekkora butaságot, te lány? Természetesen amint kiürül, azonnal a régi leszel.
2016. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korpovit keksz, kamilla tea. Koplalni butaság, csak akkor ne egyél, ha nem kívánod. Ha már kezdesz éhes lenni, akkor egyél valami diétásat, de ne csak akkor, amikor kopog a szemed az éhségtől. Krumplipüré, húsleves főtt hússal, ilyesmik. De csak kis adagok persze.
2016. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre a SALVUS gyógyvíz a legjobb!

Borzalmas íze van, de nagyon hatásos!

Hamar rendbe jössz tőle!

Csak ajánlani tudom!

Szinte minden patikában lehet kapni 700-800.-ért, megéri megvenni!

2016. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!