Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 2 étkezés az nagyon kevés?

Napi 2 étkezés az nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy fogyókúrázom, inkább csak figyelek az étrendemre és arra, hogy mit eszek. Általában napi 3szor, ritkán 4szer szoktam étkezni, de ma eddig csak egy tk. kiflis szendvicset ettem reggelire, és mivel nemrég lett vége a sulinak, most ettem kb. 20 dkg virslisalit. Mit tudnák még enni ma, ami kicsit "diétásabb" hangvételű?

(Mert gondolom a napi 2 étkezés az édes kevés..)



2016. szept. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kevés, mivel a gyomor-bél rendszer perisztaltikus mozgása 2-4 óránként fokozódó továbbító mozgást végez.
2016. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen megszokhato.
2016. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, számomra pl. ideális. Nálad ez amúgyis alkalmi, olyan, mint amikor néha egyszer eszem, ez más, mintha mindennap ez lenne.

Sok ember napi egyszer eszik, mert neki az az ideális, mellette simán lehet sportolni, kigyúrni magunkat, persze fogyni is, mennyiség kérdése. Messze a napi összbevitel számít a legtöbbet, ez ma már elég köztudott hozzáértőbb körökben. Még itt a gyk-n a testépítésben is ezt mondják, pedig a tipikus testépítő gyakran eszik. De ez nem kötelező, túl van értékelve a dolog.


Fehérjét egyél, mert az túlzottan hiányzik a napodból. Zöldséget is ennék.

2016. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A testépítő persze, hogy gyakran eszik, mert nekik az izmosodás nem elég, nagy darabnak akarnak látszani, hogy kellően hatékony legyen a magamutogatás.
2016. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van testépítő, aki ritkán eszik, de egyik sem akar nagydarab lenni, az alacsony testzsírszázalék fontos.
2016. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!