Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális széklet? Ezeket...

Normális széklet? Ezeket tényleg nem emésztem meg, vagy csak hallucinálok?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a múltkor arra lettem figyelmes hogy vlm kis darab kaka úszkál a wc tetején és hiába húztam le, csak lebegett és nem akart lemenni! Ezen kívül volt normális is, a "nagy adag" ami ugye nem nem lebegett és le tudtam húzni. De azt a picit nem... :S

És néha tényleg viszont látom a dolgaimat amit megeszek! A magokat pl soha nem emésztem meg, de volt már ott mák, gabonapehely... és sárga kis "pöttyök" azok rostok nem?

El se hiszem hogy leírtam, csak nagyon furcsa mert régebben soha nem jött ki felismerésig semmi, most meg igen. Ez normális?


2010. ápr. 24. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
xd
2010. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, szerintem ez normális. egyébként a zsíros széklet szokott a víz tetjén lebegni
2010. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. a kukorica is emészthetetlen :) Azt egészben viszont fogod látni :D
2010. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem vagyok benne hogy normális.. úgy tudom az egyetlen étel amit nem tud megemészteni az emberi szervezet az a kukorica.. mondjuk a magok még lehet ok, de a gabonapehely...
2010. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!