Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koplalas utan (anorexia),...

Koplalas utan (anorexia), hogyha elerem az idealis sulyomat, mennyire lesz könnyu megtartani? Es milyen gyorsan fogok hizni? 15/l

Figyelt kérdés
Elkezdtem növelni az eteladagjaimat, de nagyon felek, hogy tul gyorsan hizok vissza. Az a gond, hogy felek, hogy tul sokat eszek/zabalok. Ha elertem egy egeszseges testsulyt utana mikre/hogyan kell odafigyelni, hogy tartani tudjam es ne hizzak tovabb/ne fogyjak vissza? 168 cm, jelenleg 44 kg

2016. okt. 12. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Es azt vettem eszre, hogy most, hogy többet eszem, ehesebb is vagyok. Felek, hogy falasrohamjaim lesznek, amelyeket nem tudok majd megallitani. Mit csinaljak?
2016. okt. 12. 19:13
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Engedj az éhségnek és egyél?....
2016. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyik napról a másikra fogsz meghízni,úgyis méred a súlyodat rendszeresen.Látni fogod magadon is meg a mérlegen is ,ha több felesleg lesz rajtad mint amennyit szeretnél.10 kg-ot kellene felszedned.Húsokat fogyassz és a zsírok is nagyon fontosak.Zöldséget,gyümölcsöt,étrendkiegészítőket se hagyd ki.Egyelőre köretet is egyél ,amíg nem sikerül elérned a kívánt súlyt.Kerüld a lisztet és cukrot.Ezeken nem éri meg felhízlalni magadat..
2016. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szamitsd ki a bmi indexed, 168 cm-hez 44 kg eleg kevesnek tunik. Biztosan fogyni, ehezni szeretnel?
2016. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!