Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan gyogyulhatnek meg az...

Hogyan gyogyulhatnek meg az anorexiabol? 15/l

Figyelt kérdés
Iszonyatos az etrendem, fogalmam sincs, hogy mikor, miböl es mennyit eszik egy normalis ember. Nagyon nem szertnek elhizni. Tudom, hogy mennyisegre keveset eszem, mert fogyok allandoan (mar nem szeretnek tovabb) de nem tudom, hogy mennyi kaloriat kene bevinnem sulytartashoz, mennyivel emeljem az adagot es hogyan, hogy koplalas utan ne hizzak meg? Hogy egyek, hogy normalis mennyisegu szenhidratot/feherjet/zsirt vigyek be? 45 kg vagyok, ez ala NEM AKAROK FOGYNI!

2016. szept. 10. 12:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Hany gramm szenhidratra/feherjere/zsirra lenne szuksegem? Mert ugy erzem, tul sok feherjet fogyasztok, mivel a szenhidrattol, zsirtol felek. Nem tudom, ezekböl mennyi lenne a NORMALIS/EGESZSEGES
2016. szept. 10. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az anorexiád miatt az emésztésed is felborult, akkor nem biztos, hogy normális étkezéssel kigyógyulsz. Szerintem menj el orvoshoz és inkább tőle kérj szakmai tanácsokat.
2016. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a fiúk szemében 1000szer többet ér az a lány akin van felesleg, de üvöltve emeli a súlyokat, mint akin nincs, de enni is alig mer.

Persze jó eséllyel így is kifogsz egy iphone, bmw-s, arany órás, nyakláncos valakit aki dobna, ha elhíznál.

2016. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fokozatosan térj vissza az eredeti étrendre nehogy összezabálj mindent mert az nem segít semmit.


Először is napi hatszor egyél kis adagokat mert így a szervezetednek nincs ideje raktározni. A kalóriabázist ajánlom hogy üsd be a googleba ott megmondja mit és mennyit egyél és még azt is hogy amit ettél mit tartalmaz.(pl mennyi zsír,szenhidrat,fehérje)

Szerintem semmiképp se egyél most nagyon zsìros dolgokat. Inkább sok gyümölcsöt,olajos magvakat,zöldséget.

2016. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!