Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudok gyorsam és könyen...

Hogy tudok gyorsam és könyen fogyni?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok 3s 50kg hogy tudok gyorsak könyen fogyni menyi idő alat tudnák lefogyni legalább 40kgre?

2016. okt. 15. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Na de,hány centi vagy?
2016. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
167körül
2016. okt. 15. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor Neked nem fogyni kell,hanem egy kis észt pakolni a fejedbe! 50 kilóval is sovány vagy már. Biztosan hallottál már az anoraexia veszélyeiről és arról,hogy bele is lehet halni. De nem is erről akarok beszélni,mert 14 évesen nagy valószínűséggel ezeket nem hiszed el,illetve úgy gondolod,hogy eze rád nem lesz igaz.Viszont esztétikailag is borzasztó csúnya az elöl deszka hátul léc nő,akinek a combjai között át lehet lőni ágyúgolyóval,meg lehet számolni a bordáit. Nekem ugyan mindegy,nem vagyok sem az anyád,sem a barátnőd,aki irigykedik rád,de óvlak attól,hogy még foggyál!
2016. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!