Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mihez kezdjek? Bulimia, Anorexia.

Mihez kezdjek? Bulimia, Anorexia.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16L vagyok. Hamarosan leszek 17. Egy éve lassan hánytatom magam. Van hogy koplalok napokig.Nagyon sokat fogytam, azonban most volt egy pár hónap amikor leálltam vele és rám jött pár kiló. Talán háromszor volt eddig falásrohamom amit hánytatás követett. De ennél sokkal többet hánytam, nem falásroham után, hanem egy normál adag után. Van hogy hashajtót szedek...

Folyton furdar a lelkiismeret amikor eszek...

Próbálok rendszeresen edzeni, ha valamelyik nap nem megy, van hogy semmit nem eszek egész nap. Számolom a kaloriákat...

Azonban ezek a korszakok is váltakoznak van hogy eltellik úgy egy hét, hogy minden normális, normálisan eszem stb. Nem tudom mihez kezdjek.. félek ha tovább folytatódik, komoly egészségügyi gondom is lehet, de közben meg nem tudok leállni. Elmondani nem akarom mert akkor mindenki másképp kezdene rám nézni.. nem akarom hogy figyeljenek nézzék mit eszem hogyan..stb

Aki volt már vagy van hasomló helyzetben, és tud segíteni az írjon légyszi (Ti mit tettetek?). Nincs szükségem a negatív kommentekre. Köszönöm.



2016. okt. 18. 19:36
 1/2 anonim válasza:
Szia,17L vagyok ès nekem is ez volt a gondom,15 kgt fogytam ùgy hogy alig ettem ès ha akàr egy keveset is ettem büntudatom volt ès muszàj volt hànynom. Aztàn ràjöttem èn is hogy ez nem vezet semmi jóra,ès elkezdtem edzeni,szàmoltam a kaloriàkat ,ès heti 2 nap lèböjtöt tartottam . Igaz sokan ezt is kegyetlen diètànak veszik,de èn nagyon hajlamos vagyok a hízàsra,ès így mindennap kemèny küzdelem . Tehàt mint aki àtment ezen azt tanàcsolom hogy próbàld meg az edzèst vagy a lèböjtöket Ha tanàcs kell ,vagy csak hogy elmondd valakinek nyugodtan írj!
2016. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. okt. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!