Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van ötletetek mi lehet ez?...

Van ötletetek mi lehet ez? Fáradtság, falási rohamok, szédülés.

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon erős fáradtság van rajtam, mintha nem aludtam volna több éjjelen keresztül, reggel úgy ébredek fel mintha fejbe vágtak volna és órákig nem térek magamhoz, de este van hogy alig tudok elaludni, éjszaka/hajnalban felébredek. Sokszor enyhe szédülés, bizsergésérzés jön rám meg olyan, mintha lebegnék a föld felett és ilyen bizonytalanság érzés. És 3-4 napja ezzel egyídőben ilyen falási rohamok törnek rám, durva módon, nem is értem, tudok sokat enni néha, de nem szoktam amúgy, ennyit viszont kb karácsonykor a családi vacsorakor nem eszem. És mint aki két hete.nem evett, remegek és nem vagyok magamnál. Most pl ettem egy bonbont, majd majdnem egy csomag zabfalatokat(8 darabot!! Darabja 80 kcal, mintha 8 müzliszeletet ettem volna) mellé kb 6 db abonett vajjal, meg egy nagy pohár tej. És pár órája ettem egy szendvicset, 3 fornettipogit meg egy rozsos stanglit. Ennyit nem szoktam.enni. És nem szoktam ennyi szénhidrátos cukros dolgot de piszkosul rám jön az ehetnék, ez már nem is a nagyon kívánom állapot, hanem mintha a túlélésre mennék, elég -gáz. És nagYon gyorsan eszem, amit ugyancsak nem szoktam. Valaki tudja mi lehet ez? Elég -gáz, nekem szokott lenni önuralmam de most észre sem veszem és elfogyott egy csomó kaja, és kb rosszul vagyok ha nem eszem azt érzem+utána a sok kajától leszek rosszul, bár most még csak rosszul se lettem a mennyiségtől. Viszont szédülök.

2016. okt. 25. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és az emésztésem sincs rendben, bár ezt be tudtam a rengeteg ételnek. Megy a hasam picit, meg nem egészséges a széklet, és volt hogy nem tudtam eldönteni, mintha véres lett volna a dolog, de ezt már inkább csak beleképzelem. Remélem
2016. okt. 25. 20:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ezt bárki meg tudja mondani, meg kéne vizsgálni egy szakembernek.

A falási roham lehet a fáradtság miatt, én fáradtan mindig jobban fázom és sokkal éhesebb vagyok, pedig máskor is tudok enni (egy csomag zabfalat neked sok? :D nekem kevés lenne, ha ennék olyasmit). A fejbevágott ébredés egyeseknek alap, de ez nem ide tartozik. Lehet, hogy valami vitaminhiány vagy efféle, de ez csak kósza tipp. Nincs az életedben semmi, ami magyarázná, valami komoly stressz, nagyobb fizikai vagy szellemi igénybevétel...?


Olyan is van, hogy az ember evősebb egy ideig. Ez még nem is lenne ok az aggodalomra, de az összes tüneted, ráadásul több napja már komoly, ha nem múlik el igen hamar, tényleg menj el orvoshoz.

2016. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, stresszes vagyok mostanában, a jövő héten pedig fontos napom lesz és ahogy közeledik a napjaim is sűrűbbek és stressz elek is rajta, de nem szeretnék stresszevő lenni... És tényleg nem szoktam ennyit enni, meg azzal.van a baj hogy mint aki nincs magánál úgy eszem olyankor. Most is szédelgek.
2016. okt. 25. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet meg fog jönni vagy alváshiány miatt vagy depresszió,stressz esetleg vitaminhiány
2016. okt. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. véleménnyel.Saját tapasztalatom, kimerülten, idegesen jobban fázom és tömöm magamba a szénhidrátot, főleg este. Most erős hidegfront volt, ami szintén fokozza a feszültséget. Az elmúlt napokban nekem is ugyanezek a tüneteim voltak. Szerintem egyfajta nyugtatóként, örömforráskánt hat rám az evés, utána jön a lelkiismeretfurdalás. Tudom, érzem, hogy nagyon rosszat teszek, de nem tudok leállni.Az sem hat rám, hogy az unokáimnak félretett finomságokat zabálom fel.Utálom magam ezért, de Te akkor érted, miről beszélek.Nyáron volt pár nyugis hónapom, simán lement rólam 10 kg. A gondokkal együtt most újra szaporodnak a kg-k is, sajnos.
2016. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!