Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak gyomortágulás lehet vagy...

Csak gyomortágulás lehet vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy nagyon helytelenül étkezem. Néha van, hogy egész nap csak egy almát vagy semmit. Néha pedig teljesen tele eszem magam. Sokszor főtt ételt sem eszek vagy épp elfelejtem. Pár napja viszont nagyon fáj a hasam. olyan mintha ezer tű szurkálna és fel van dagadva a hasam. Persze ma is ez van még most is és szerintem ez azért lehet mert tágul a gyomrom de érdekelne az itt lévő emberek véleménye is, hogy biztos csak ennyiről van e szó vagy esetleg nézessem meg? a válaszokat nagyon köszönöm.

17/L


2016. nov. 7. 22:44
 1/1 anonim válasza:
Én is ugyan így eszek nekem is szokott ilyen lenni de általában max 1 vagy 2 napig fáj a hasam. Figyelj arra hogy ne egyél olyan sokat egyszerre inkább többször kevesebbet és nem fog fájni
2016. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!