Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktózintolerancia. Családi...

Laktózintolerancia. Családi pótlékot vissza lehet igényelni, ha most lettem 20 éves?

Figyelt kérdés
Laktózérzékeny vagyok már egész kicsi korom óta, de sose foglalkoztam vele, mert nem voltak komoly bajaim puffadáson kívül (kb). Nem igényeltünk magasabb családi pótlékot a laktózérzékenységem miatt (E730), de most, hogy komolyabb bajaim jelentkeztek étkezés után, elkezdett érdekelni, hogy lehetséges-e igényelni visszamenőleg.. Szombaton töltöttem a 20.életévemet, tanuló vagyok, így jár még a családi pótlék 2017 nyaráig (ha jól tudom...) Visszamenőleg fizetnek, ha mutatok igazolást az érzékenységemről? Hol lehet igényt benyújtani?

2016. nov. 8. 19:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
viszont köszönöm a válaszokat, megkaptam amire szükségem volt :)
2016. nov. 8. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!