Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy hatalmas problémám kb 176 cm vagyok ea 41-42 kg között ingazózom. Sehogy nem tudok felszedni kilókat. Esetleg tudnátok segíteni? Vagy mi lehet az ok?

2016. nov. 8. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
*156 cm !!
2016. nov. 8. 20:58
 2/4 anonim válasza:
Az anorexia egy psziches eredetu betegseg, a sulyod meg a magassagod legfokepp genetika, es egyeb altalad fuggo tenyezok. Valtoztass a taplalkozasodon, sportolj, edz aktivan
2016. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

156 cm-hez nem olyan vészesen kevés. Hány éves vagy?

Az alultápláltság nem egyenlő az anorexiával. Az anorexiások kövérnek látják magukat bármilyen testsúllyal, és szándékosan koplalnak, étkezési zavaruk van.

Tápanyag- és vitaminhiány pl. lehet a háttérben, eszel elég fehérjét, zsírt, vitamindús ételeket? Vagy esetleg valamilyen emésztési zavar, pl. ételallergiák, bélbetegségek, amit különféle kellemetlen tünetek jeleznek, pl. puffadás, hasfájás, hasmenés, székrekedés stb.

2016. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és ilyen féle panaszaim nincsenek, gyors az anyagcserém
2016. nov. 9. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!