Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sok dolog jár a fejembe...

Nagyon sok dolog jár a fejemben és nem tudok enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodás közben is lehet enni. Berakod a szádba az ételt és lenyeled. Melyik mozzanattal van gond?


De gondolkodhatsz azon is, hogy ha nem eszel, milyen problémáid lesznek...

2016. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat en azt ertem, de egyszeruen gorcsben van a gyomrom, alig birok vmit enni
2016. nov. 16. 12:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szomoru vagyok:(
2016. nov. 19. 22:49
 4/4 anonim válasza:
Nekiem is van ilyen problemam, tul sok minden jar a fejemben. Nekem az segít , ha a fullsötét hálószobámban leülök.És n gondolok semmire. Ez persze nehéz a mi esetünkben,ezért első alkalmakkor csak gondolj az űrre! A csillagokra,s ne gondolj semmit csak nézd őket a gondolatodban! Gyönyörködj! De bármire gondolhatsz, amit gyönyörűnek vélsz, és meghat a látványa.Nekem az űr jött be. Ez nem meditáció, csak kiüríted a fejed, ami megnyugtat. Én a puhi szőnyegemen szoktam, de akárhol lehet, az is lehet hogy neked a fekvés jön be!
2016. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!