Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 48 kiló az kevés...

Szerintetek 48 kiló az kevés 170 centihez?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.170 centi és 50 kiló,de nem igazán érzem így jól magam.Ha 48 kiló lennék,az szerintetek még ideális?Muszáj lenne valamit kezdenem magammal,mert utálok tükörbe nézni.És tudom,hogy ez nem normális,de sajnos ez az igazság :(

2016. dec. 11. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Manapság a csapból is a modell alkat folyik és az ember akaratlanul is meg akar felelni ennek.

178 centi vagyok és 69 kiló, nem vagyok kövér de nádszál se. Egy ideig zavart de egy idő után észrevettem egy általam sokat látogatott, főleg pasik által használt oldalon hogy teljesen máshogy reagálnak a csajos posztokra mint vártam. Imádják az edzett csajokat, persze, ki nem, de ami meglepett hogy a modell vékony csajokra azt mondják nekik ez túl sovány, miközben még a nálam is ducibb lányokra is megy a tömeges nyálcsorgatás hogy fú de szexi husis, az új fétisük mikor a combzokni egy picit bevág a lábba én meg bámultam mint borjú az új kapura hogy eddig úgy tudtam az ilyen csajokat nem szeretik annyira itt meg kisebb vallást építenek a húsos comb és széles csípő köré.

Lényeg, kit érdekel más mit gondol rólad, úgyis mindenki túl el van foglalva a saját hibáin rágódással hogy észrevegye más azon hibáit amin ők rágódnak.

2016. dec. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!