Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves.183 cm 80kg. Szerintem...

14 éves.183 cm 80kg. Szerintem egy kicist fogynom kéne vagy fogyó kúrázni vagy gyúrni? Melyiket csináljam és hogy?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 19:01
 1/2 anonim válasza:

A legjobb, ha a kettő együtt megy. És ahelyett hogy koplalsz, inkább tanuld meg, hogyan lehet egészségesen étkezni. Nem nagy ördöngösség, leginkább a cukor, a fehérlisztes dolgok (péksütik, fehér kenyér) azok amiket ha elhagysz már jó. Amit jó ha eszel: hús, zöldség, gyümölcs, tojás, stb.

Edzésnél pedig főleg az a fontos, hogy ne csak egy területre (pl combra) csinálj gyakorlatokat, hanem lehetőleg, minden izomzatot próbálj meg fejleszteni.

És amit nagyon jól jegyezz meg, hogy helyi zsírtalanítás nincs! Ha azért csinálnál felüléseket, hogy fogyj a hasadból, akkor csalódnál.

Sok sikert és kitartást! :)

De szerintem nem kellene sokat fogynod. Legalábbis a magasságodhoz a súlyod jónak tűnik.

2017. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

F vagy L vagy?

Ha F, akkor pont ideális a súlyod, max egy kis gyúrásra van szükséged, nem fogyásra

2017. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!