Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Én egy 176cm magas nő vagyok...

Én egy 176cm magas nő vagyok és 38-40 kg. Mondták már nekem, hogy nagyon vékony vagyok és ami szerintem jó, hogy ezzel én is tisztában vagyok. Lehet lelki probléma az oka? Tényleg anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
Nem hánytatom magam és szerintem nem vagyok kövér. Szimplán annyi, hogy hiába éhes vagyok nem kívánom az ételt.
2008. okt. 8. 20:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed most már egyre jobban. Már sikerült 48-50 kilóig felhízni. Igaz nehezen, mert több mint 1 évembe került eddig eljutni, de mint mindenhez ehhez is idő kell. Nagyon sok. Napi 6-7-szer eszek. Viszont kijött egy ételalergiám és így kissé nehezebb. Igyekszem még tovább hízni, mert minél többet hízok annál jobban érzem magam. Köszönöm a tippeket és a segítséget. Ha már így az év elején vagyunk Boldog Új Évet Kívánok Mindeninek!
2010. jan. 5. 07:07
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagy most? Sikerült még többet hízni?
2010. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia. Megkérdezhetem, hogy hogyan tudtál hízni? ...mert én 19 éves vagyok, 166 cm magas és 40 kg... Borzalmasan cikinek érzem, ahogy kinézek és sehogy sem tudok hízni, pedig este is direkt eszem, mielőtt lefekszem.
2010. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!