Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fogyni 15 kilót...

Szeretnék fogyni 15 kilót nyárig, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni 15 kilót nyárig, Ha valakinek sikerült tudna tanácsot adni mit egyek mennyit hogyan? Tudom, mozgás, meg a többit de nekem most tényleg segítségre van szükségem. Aki fogyott vagy sikerült neki legalább 15 kilót leadnia az válaszoljon. Hogy?

2017. jan. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Anyu nyar elejen kezdte,sztem mar fogyott 15kilot boven.Update1 termekek,napi 15perc minimum mozgas.Nincs rizs,krumpli es edesseg.Sok sikert kivanok!😉Aztan lehet nem csak 15kilo megy le!Ez a te eleted,magaddal tolsz ki ha ezek ellentettjet csinalod,magadnak teszel vele jot.En is az egeszseges eletmod hive vagyok,barmi kerdesed van,irj! 14/L
2017. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem tanácsolom. Az havi 3 kiló fogyást jelentene, ami nagyon durva arány. Kb. a felét lődd be célnak.


Evés-ivás:

- hagyd el a cukros üdítőket, szorítkozz a vízre, 100%-os gyümilére (max. 2 deci/nap mert magas a cukrotartalma azért), cukrozatlan teára, kávéra (ha muszáj akkor egy pici cukrot tegyél bele, de inkább édesítőt)

- tejtermékekből ha tejet fogyasztasz akkor azt cseréld le zabtejre, mandulatejre, mogyorótejre vagy kókusztejre, tehát valamilyen zsírszegény és a gyomrodat kevésbé megterhelő alternatívára.

- a joghurtokból csak natúrjoghurt, friss gyümölccsel, vagy mandulajoghurt.

- túró, tojás OK

- sajtból csak keveset fogyassz

- a húsokból a sovány, főleg fehér húsokra szorítkozz vagy hagyd el őket teljesen

- sok zöldséget, gabonát (rizsfélék, kuszkusz, árpa, zab, stb.), hüvelyest (bab, borsó, lencse, quinoa, stb.), olajos magvakat (dió, mogyoró, tökmag, szezámmag, stb.) fogyassz

- az állati zsírokat kerüld, amennyire csak lehet, helyette hidegen sajtolt növényi olajok (olíva, repce, tökmag, lenmag, stb.)

- az olajban sült vagy panírozott ételeket hagyd el teljesen

- ne fogyassz fehér lisztes termékeket (fehér kenyér, fehér tészta), helyette MINDENBŐL teljes kiőrlésű vagy korpás vagy zab, stb.

- a cukrot csökkentsd a minimálisra, ezzel együtt természetesen a csokit, mézet, egyebeket is

- ne egyél készételeket (gyorsfagyasztott pizza, félkész ez-az), gyorskajákat, nasikat (chips, keksz, stb.)

2017. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második és harmadik válaszoló:Bárki bármire képes.ÉN 2 hónap alatt 6kilót adtam le.Semmi káros dolgot nem csináltam,csak szépen diétáztam.Kitartás és hajrá!
2017. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónap alatt fogytam le 15 kilót,simán. Nem kinlódtam, nem szenvedtem, sőt csalónapot is tartottam.
2017. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!