Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnek fogyni? Sokminde...

Hogyan tudnek fogyni? Sokmindennel probalkoztam de nem ment!?

Figyelt kérdés
Tenyleg sokmindennel probalkoztam, edzo terem, ettem kevesebbet, csak zoldseg, de nem ment, es tudom az egy hetes kurakat ha befejezem azutan vissza hizom, hogy tudnak par kilot fognyi?

2017. jan. 16. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Úszással meg ő 1500 kcal bevitel mellet fogynod kéne elvileg.
2017. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem a paleo étrend az jo módszer esetleg a regenor diéta után nézz utána ha gondolod ott elég ha csak a diétát tartod be
2017. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán nem egyhetes kúrákkal kéne próbálkozni. Ami lemegy, az vissza is jön, amint abbahagyod. Kevesebbet sem kell enni, csak mást. Csak zöldséget? Az sem tartható pár napnál tovább. Normális étrend kell és kevesebb olyan étel, amiben csak kalória van, de semmi hasznos tápanyag. Kezdd azzal, hogy minden főétkezéshez bevágsz egy rendes adag zöldséget (lehet főtt vagy nyers), ez legyen a köret a kenyér, tészta, krumpli és egyéb klasszikus köretek helyett. Étkezések között ehetsz egy kis gyümölcsöt magában. Inni pedig vizet igyál.
2017. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!