Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért tör rám a farkas éhség?

Miért tör rám a farkas éhség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most már két hete észre vettem hogy minden egyes este rám tör a farkas éhség, nagyon sokat eszek már belém sem fér, de csak ennék még és még, de a gyomromba már nem fér és szenvedek :D eddig ilyen velem még sosem volt!

Tudni kell, hogy elég vékony a testalkatom, így ez nem is rossz, de akkor is megijeszt.

Minden bajom van most is hogy nem eszek még, de csak azért nem mert tényleg nem fér már belém semmi!

Tud valaki segíteni miért van ez? Ez baj vagy sem?

Köszönöm a válaszokat! :)

22/L



#Farkas éhség #este nagy étvágy
2017. jan. 24. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Eszel normálisan napközben? Ha igen akkor elég kalóriát ,tápanyagot viszel be?
2017. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen normálisan eszem napközben, próbálok változatosan enni. Vitamint is szedek.
2017. jan. 24. 23:13
 3/10 RigBy válasza:

Terhes nem vagy ?

Talán hormon probléma de csak 2órankent egyel valamit oszt kész

2017. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. :)
2017. jan. 24. 23:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor jön elő, ha lisztes és/vagy cukros ételt eszem. Kell hozzá nem kis önuralom, hogy csak annyit egyek, amennyit elterveztem. Szerencsére elég ritkán eszem ilyeneket, jobb nekem így.
2017. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mégis miket eszel este? Sokunknál ez rengeteget számít. Én olyasmi vagyok, mint az előző hozzászóló, a cukor és liszt nem laktat, szinte végtelen ciklusba kerülök tőle (ráadásul egy csomó zsírral is ez a helyzet, a zsír csak fehérjével laktat, szénhidráttal nem).

Bár ami azt illeti, én este mindennel ilyen vagyok, OK, kifejezetten éhes nem vagyok, de bármennyit eszem, nem leszek jóllakott. Ha jót akarok, nem eszem este, jelenlegi korszakomban az nem jó és nincs is rá szükség.


A farkaséhség általában akkor jön, ha keveset ettél vagy túl későn vagy nem megfelelő ételeket...

Ha teletöltöd a gyomrod s még mindig éhes vagy, az nekem arra utal, hogy nem megfelelő ételt viszel be. Nem tudom, másokba mennyi fér, belém kilók. Ismerem, milyen az, ha 2 kiló étel után éhes vagy, de azt nem akármivel tudom elérni. Mi történik, ha megeszel egy hatalmas rántottát, pl.? Azt hiszem, a legtöbben ezután nem éhesek...

De van étel, amit nem éhség miatt eszel, hanem valami fura lelki okokból, nem tudom elmagyarázni. Na, nem ilyet kell enni éhesen, hanem valami roppant laktatót, ami mindenkinek más, de a fehérje, zsír, zöldség kombó talán a legtutibb. Akinek kell, annak plusz szénhidrát is mellé.

2017. jan. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt megjön ,akkor van ez. Kb 1-2 héttel előtte.
2017. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Próbálok mindig elegendő kalória tartalmú ételt be vinni a szervezetembe, de persze gondolom azért nem mindig sikerül.

Változatosan eszem, többször keveset nappal (ezt a tanácsot kaptam, hogy hízni tudjak ). De esténként mindig ez van most már.

Pl ugye említettétek a rántottát, este eszem 4-5 tojásból, rá öt percre megint éhes leszek és ennék...hozzá teszem, kenyér mellé meg valami hideg.

Nem lehet ez a stressztől?

2017. jan. 29. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit több zsiradék kellene. Tudom, a tojásban is van, de mivel a zsírok nagyon jól laktatnak és viszonylag sokáig, szerintem tehetnél még hozzá valamit. Pl. ha salátát eszel, tegyél rá olivaolajat, a tojást süsd kókuszzsírban, ha kenyérfélét eszel, tegyél rá vajat.
2017. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, meg próbálkozom! :)
2017. jan. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!