Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti szoktatok interneten...

Ti szoktatok interneten rendelni táplálékkiegészítőket?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak ezeknek a webshopoknak a termékei? Gondolok itt pl. vitaminokra, zsírégetőkre stb.

2017. jan. 30. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Vitamint sem szedek mindig, az sem jó ha ész nélkül szedjük, néha veszek egy dobozzal gyógyszertárban vagy drogériában.

Zsírégetőt sosem vettem mert vékony vagyok, de hasonlóan netes tablettát semmiből nem szednék be.

2017. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam, még külföldről is. A nagy részük megbízható, de azért ne kis noname boltokból rendelj! Zsírégetőt hanyagold, semmire sem jó. Ha fogyni akarsz, akkor étrend és sport, semmi más nem kell és nem is működik (kivéve az illegális gyógyszereket).
2017. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, persze.


Nem tokmindegy hogy hol veszed ha ugyanaz a marka, ugyanaz a gyartmany?

2017. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, külföldről is néha, de magyarok közül [link] [link] innen nagyon beváltak a termékek :)
2017. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!