Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors, egészséges ételekhez...

Gyors, egészséges ételekhez tippek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy baromi lusta vagyok,utálok a konyhába lenni sokáig,ugyanakkor szeretnék egészségesebben étkezni valamivel.Ezért olyan könnyen elkészíthető recepteket keresek amihez megveszed a hozzávalókat boltban,összedobod 2 perc és kész de finom,nem is vészes kalóriában.Jöhet reggeli ebéd vacsi tipp.Biztos sok ilyen van csak nekem szegény a képzeletem.

2017. jan. 31. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! :) En irok neked par tippet az alapjan, hogy en miket szoktam enni.


REGGELI: -zabkasa, zabtejjel, gyumölccsel

-tejbegriz, valamilyen tejjel, olajos magvakkal( minimalis mert zsiros)


EBED: -zöldbab fözelek, tojas

-brokkoli fözelek, pangasiusszal, tökehallal (vagy valamilyen sovany hussal pl.)

-rizs/teszta/bulgur/krumpli, csirkepörkölttel, rengeteg zöldseggel (akar parolt, akar nyers)

-krumplis teszta savanyu ubival/ceklaval/ vagy parolt lilakaposztaval pl.


VACSORA: -rozskenyer padlizsankremmel/ajvarral/tojaskremmel vagy valami sovanyabb sajtkremmel

-sovany turo gyumölccsel vagy magvakkal


Vilag legegyszerubb es legegeszsegesebb etelei. A lenyeg, hogy rengeteg gyumölcsöt es zöldseget fogyassz. Es probald kerulni a zsirosabb eteleket, a zsirban szegenyebb alternativak fele hajolj. :)

2017. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!