Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Menstruációval járó rettenetes...

Menstruációval járó rettenetes éhség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég nagy problémával küzdök mindig amikor meg akar jönni: éhség.

Aki tudja hogy ez milyen annak magyaráznom sem kell hogy mennyire rossz amikor csak eszel és eszel persze eredménytelenül... de én még ráadásul kocka hasra is gyúrok... Szerencsére nem szokott meglátszódni utána a ,,megszegett'' kaja rutinom miután megjött, de ez egyszerűen szörnyű hogy rendesen eszem

, egészségesen (napi x5), és mégis egész nap ehetnékem van. Ilyenkor nagyon sok mindenbe van hogy belecsipegetek :/

Természetesen rákerestem neten, hogy ez ellen mit lehetne tenni de nem találtam semmilyen hasznos tanácsot ami nekem bevált volna. És hogy miért nem Anyukámtól kérek tanácsot erre? Azért, mert ő szerencsére nem így éli meg ezeket a nehezebb napokat mint én.

Nagyon szépen kérlek titeket lányok, hogy írjatok néhány olyan tippet, praktikát, tanácsot vagy akármit ami bevált nektek és ajánljátok!



2017. febr. 5. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért az "emberi tulajdonságok" kategória a menstruációd, áruld már el kérlek?!
2017. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Haha! Porszivo uzemmod. En 30 elmultam, de mai napig nincs ra praktikam...ha enni kell, hat enni kell. Edesre sost, sora edeset :D Olyankor nincs onuralom :D Probald meg lefoglalni magad valamivel, vagy egeszsegesebb ragcsalnivalokat tartani a kozeledben...

Egyebkent en is vekony vagyok (volt hogy tulsagosan is), tehat maskor nem zabalok, egeszsegesen etkezem stb.

2017. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Gratulálok, megtaláltad a lényeget! :D

Elnézést, nem gondoltam volna hogy ekkora baj lesz belőle:)

2017. febr. 5. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok bár én nem gyurok kocka hasra és nem látszodik meg azaz egykétnap zabálás😅 bár én inkább kívánósságnak mondanám. De ahogy irtad rajtad se látszik akkor miért zavar ez téged😆 szerintem egyél nyugottan hisz minél jobban rágörcsölsz hogy nem szabad annál jobban megörülsz érte.

De hogy valami hasznosat is mondjak nekem van korpatablettám 5-6 szemet meg kell enni olyan mintha fűréazport ennél de iszol rá vizet és telítettség érzetet ad. De tényleg ha nem latszik akkor ne foglalkozz vele szerintem

2017. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17:03

Köszönöm :) Megpróbálom elfogadni:)

2017. febr. 5. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a magnéziumhiány az oka. Sokan ezért kívánják ilyenkor pl. a csokit.
2017. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!