Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitöl lehet csokiéhségem?

Mitöl lehet csokiéhségem?

Figyelt kérdés

Mindig is édesszáju voltam,de ugy kb fél éve folyamatosan csokit kivánok.Vagy csokis sütit,vagy tök mindegy csak kakao legyen az alapja.

Az ünnepi idöszak ota rosszabb,hiába lakok jol,akkor is kivánom utána.Legszivesebben most is felfalnék egy táblával :)

Mitöl lehet?


2017. febr. 9. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ma néztem magnéziumtablettákat a Tescóban, a legtöbbje elég rossz. Nem mindegy, hogy miből van, de az nem igaz, hogy mind haszontalan. Bizonyos étrendeken (ami az adott szervezet egyéni igényeihez igazodik, amennyire tud), főleg kis kalóriakeretnél olykor nehéz tud lenni 1-2 tápanyag megfelelő bevitele... Engem a magnézium szedése óv meg az izomgörcsöktől, igyekszem változtatni rajta, de szálkásításkor eléggé meg vagyok lőve e téren.
2017. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

33 éves nö vagyok,mondhatom hogy jo a házasságom,van 2 gyerekem.Érzelmi oldalrol nem hiszem hogy bármi probléma lenne.

Persze vannak hullámvölgyek,de most pont egy nyugisabb idöszakban vagyunk.Erre nem tudnám fogni,föleg azért sem,mert ha stresszesebb idöszak van,akkor én a kajára se birok nézni tipus vagyok.


Magnéziumot azért szedem leginkább mert sportolok és régebben töbször volt izomgörcsöm.Sajnos korábban több komolyabb sérülésem is volt és érezhetöen segit.


Mindig is édesszáju voltam.Kenyeret,lisztes dolgokat,cukrot amennyire tudom kiiktattam az életemböl.Sos rágcsálnivalokat is.

Leszoktam a dohányzásrol,alkoholt max alkalmakként iszom.

Az édesség az egyedüli ami megmaradt bünös élvezetnek,illetve még a kávé,de az is tisztán.

2017. febr. 12. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!