Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha most megeszek kb 1 kiló...

Ha most megeszek kb 1 kiló zöldséget úgy, hogy régebben sosem ettem ennyit, akkor kb mennyi idő múlva fogok pukizni?

Figyelt kérdés
Párolt brokkolit eszek. Este programom van, és nem szeretnék beégni.

2017. febr. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

brokkolitol nem fogsz szerintem. en legalabbis nem szoktam.


de ha megis, akkor estere garantalt.

2017. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
A brokkoli eleg szeles kaja, olyan 2-3 oran belul varhato a hatas. Vegyel be szentablettat, az megkoti a gazokat es bajod sem lesz tole
2017. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Miért eszel meg akkor kb. 1 kiló brokkolit?
2017. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az első 2 válaazt. Sajnos nincs széntabim. Remélem 3 óra alatt kimegy a gonosz :)
2017. febr. 15. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem eszem program előtt olyan ételt, ami akár alul (bab, káposzta, brokkoli, lecsó), akár felül (hagyma, fokhagyma) büdös. Pláne nem egy kilót.
2017. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam. Ez egy egyszeri esemény. Eddig még nem jött a hatás. Félek egy picit. De úgy ki voltam már éhezve egy nagy tál zöldségre... Olyan jól esett.
2017. febr. 15. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Maugli, ne csináld már, hogy szelletéshez tanácsot kell kérned. Ha már bekajáltál, és aggódsz a gázok miatt, akkor hogy lehet, hogy előbb jut eszedbe a Gyakorin jósoltatni, hogy mikor fogsz fingani, mint azon gondolkodni, hogy akkor majd sűrűbben kimégy a mosdóba, és ott intézed el kultúrember módjára?
2017. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huhh.Túléltem. Szerencsére egyszer sem kellett pukiznom. Örülök
2017. febr. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!