Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem eszek zabpelyhet, tk...

Ha nem eszek zabpelyhet, tk kenyeret, stb amiben gabona rostok vannak, csak fehér kenyeret, de mellé vagy 1 kiló zöldséget az úgy jó lesz?

Figyelt kérdés
Elutazok rokonokhoz, ahol csak fehér kenyér lesz a ch forrásom, de ha mellé nagyon sok zöldséget eszek (nagy kertjük van) akkor nem baj ha nincs gabonarost bevitel?
2014. aug. 23. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A gabonarost egyáltalán nem fontos. Ha a kenyér gluténtartalma nem zavar, akkor jó lesz.
2014. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zab es TK kenyer a felszivodasi sebessege miatt fontos.Lassu felszivodasu szenhidratok.
2014. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ neked mi a jó. nem tudjuk mit akarsz.
2014. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha a fehér kenyér mellé mindig eszek kb 200g zöldséget akkor ugyanott vagyok vele mintha zabpelyhet, tk kenyeret ennék? (Felszívódásilag és rosttartalmilag)
2014. aug. 23. 14:53
 5/10 A kérdező kommentje:
a felszívódást úgy értettem hogy le tudom-e ugyanannyira lassítani
2014. aug. 23. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem le, de tuti vannak vércukorszint-mérési adatok neten ezzel kapcsolatban.
2014. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kalóriára számold ki,hogy kb-ra mennyire jönne ki a zöldség így.De ott van még a zsír is.A homo sapiens elsődleges energia forrása a zsír,erre van kialakulva eredetileg.A gabona csak egy egyszerűbb,elterjedtebb,olcsóbb megoldás,de nem elsődleges.
2014. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ezt a paleós vackot inkább hagyjuk, akármit kérdezhetek, mindenhol ezt a témát vágják a pofámba!

2014. aug. 23. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:

a zöldség nagyon gyenge ch bevitel lesz neked, számold ki hány kiló zöldséget kellene emgenned napont augyanannyi kenyérért.

de szerintem vidéken is lehet kapni többféle kenyeret, max ha nem, viszel zabot, barnarizst, és elleszel azon.

2014. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

+

mellesleg a paleósok nagy része azért szédeleg mert kb semmi cht nem visznek be. nem kel la ló túlsó oldaára esni.

2014. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!